Standard.al

E pabesueshme ndërron jetë në moshën 16 vjeçare aktorja e njohur

0

Ylli britanik Mya-Lecia Naylor ka ndërruar jetë ditën e djeshme në moshën 16 vjeçare.

Mya-Lecia ishte një yll në rritje në Angli, ajo luajti në serialin e njohur të fëmijëve ‘Millie Inbetween’ dhe në  shfaqjen popullore ‘Almost Never’.

Alice Webb, drejtoreshë e BBC për fëmijë është shprehur :

“Jemi të tronditur dhe  tmerrësisht të trishtuar për lajmin. Mya ka shkëlqyer në ekranet tona, si në ‘Millie Inbetween’ dhe në ‘Almost Never’ dhe është e paimagjinueshme që ajo nuk do të jetë pjesë e udhëtimit tonë “.

Gjithashtu Webb shtoi, “Ajo ishte një aktore shumë të talentuar, balerinë , këngëtare dhe një model i vërtetë për brezat e rinj”.

Aktorja e cila lindi në Warëickshire në vitin 2002, e filloi karrierën e saj në moshën 2-vjeçare në vitin 2004 në shfaqjen e BBC, Absolutely Fabulous.

ImageImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.