Standard.al

Dalin mesazhet!!! Ja kujt i përket kokaina e kapur në Maltë…( Lidhjet me qeverinë )

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar dy mesazhe të ardhura në adresë të tij në lidhje me sasitë e mëdha të drogës të kapur në Maltë.

Sipas ish-kryeministrit, denoncimet tregojnë lidhjet e miqve të Edi Ramës me kokainë e kapur.

Reagimi dhe mesazhet e ish-kryeministrit Sali Berisha:

Kokaina qe u kap ne Malte ishte e miqve te Edvin Droges! sb

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

“Pershendetje dr nje lajme qe po mbahet i fshete nga policia esht se konteineret qe u kapen ne Malte me kokaine ishin banane te miqeve te Rames me mbiemer Xibraku.”

Te dashur miq, me dt 12 prill 2019 qytetari dixhital ka derguar nje mesazh lidhur me nje udhetim misterioz ne Malte te ndrikull Falimentit, konfidente numer nje e Madame Bashes, pikerisht ne ditet e njoftimit te kapjes se ngarkeses me Kokaine ne konteineret me banane me destinacion Shqiperine. Ketu me poshte keni mesazhin e publikuar me dt 12 Prill 2019. sb

“Nje udhetim i ndrikull Falimentimit ne Malte!!

Lexoni çfare shkruan nepunesi dixhital. sb

Pershendetje z Berisha me kete mesazh desha te ju njoftoj se Ministrja e financave e cila ka ndezur nje sherrnaj te madhe ne ministri,ka vajt ne malt ne nje udhtim misterioz vetem pa asnje njeri me vete ditet qe eshte kap droga qe do vinte nga malta ne shqiperi Ka ik me 14 dhe eshte kthyer me date 16,. Mire do te jete te hetohet umdhitmi i saj. Gjithashtu kjo zonje ka ndezur sherre te medha ne ministri ne radhe te pare me zevendeset e saj. Zevendes ministria qe iku dha dorheqjen se nuk firmosi PPP e radhes per kontrollin teknik si korrupsion i hapur.ju lutem anonim.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.