Standard.al

“Ora 3 e natës në Surrel!” Plas në rrjete/ Gardisti dixhital sjell pamje ekskluzive nga bunkeri Ramës

1

Kreyeministri Edi Rama është vendosur gjithmonë “kryefjala” e rrjeteve sociale, qoftë për shkak të veshjeve apo replikave jo të denja sa i takojnë një kryeministri. Nuk kanë munguar komente, meme, ironi që kanë spikatur dhe kanë bërë bujë në rrjete sociale. E fundit, është publikuar në faqen e brryli broadway një mesazh në të cilin shkruhet: Me detyre mbikqyrjen e perimetrit te vijes se kuqe tek bunkeri i kryeministrit, duke bere inspektimin e zones nga pozicioni ku jam me dylbi qe shikojne naten, degjoj nje ulerime…

(E Plotë)

Ora 3 nates Surrel

Gardisti dixhital na sjell kte pamje ekskluzive nga bunkeri kryetarit.

Pershendetje brryli, ndoshta duket si neper ato filmat hollivudjan po eshte e vertete, sonte ndodhem me sherbim ne surrel, me detyre mbikqyrjen e perimetrit te vijes se kuqe tek bunkeri i kryeministrit, duke bere inspektimin e zones nga pozicioni ku jam me dylbi qe shikojne naten, degjoj nje ulerime dhe direkt vihem ne gadishmeri per skanimin e zones, perpara oborrit te objektit nr 4 eshte ai dora vet.. anonim ju lutem

Fotografia e Brryli Broadway

1 Comment
  1. Anastas Gjergo says

    Ai eshte njeri pervers. merreni me mend i ka te gjitha pushtetet dhe ben karnavalin dhe autoritarin…!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.