Standard.al

Zbulohet e dashura “sekrete” e Ledri Vulës, të lidhur prej 2 vitesh…

0

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë të lidhur që në vitin 2017 dhe profili në Instagram i të dashurës së reperit mbahej sekret.

Por ajo e ka kthyer profilin publik edhe pse jeta e profesioni i saj s`ka të bëjë me ekranin dhe televizionin.

Nëse do dhikoni profilin e saj, Sara duket që bën një jetë luksoze në udhëtime të ndryshme dhe duke shijuar atë çka secili vend ofron.

Dyshja nuk e kanë pranuar lidhjen e tyre, megjithatë janë kapur mat nga paparacët dhe ajo është e vetmja “dëshmi” e marrdhënies së Sarës me Ledrin.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.