Standard.al

Pse nuk flasin kushërirat Anxhelina dhe Beatrix?! Alban Ramosaj flet për herë të parë për sherrin

0

Muaj më parë bëri bujë në media sherri mes dy kushërirave të njohura Anxhelina dhe Beatrix Ramosaj.

Dy këngëtaret e njohura dhe pjesëtar të tjerë të familjes nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në ‘Instagram’, gjë që ngriti aludimet se mes tyre kishte nisur një sherr.

Më vonë u përfol se arsyeja e sherrit ishte make-up artisti Ariel, i cili është mik i ngushtë me Anxhelinën.

Megjithatë lidhur me këto lajme askush nga pjesëtarët e familjes së njohur nuk foli dhe të njejtën gjë ka bërë edhe Alban Ramosaj.

Alban Ramosaj ka qenë i ftuar në emisionin “NIN”, prej ku është pyetur rreth asaj çfarë ka ndodhur mes motrës së tij dhe kushërirës.

“Refuzoj të flas. Nuk është në dorën time të përgjigjem!”- tha Albani mes të tjerash.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.