Standard.al

Zagani: Engjell Agaci avokat i trafikantëve në Itali, në Shqipëri funksionar i larte! pse te gjithe keta jane lidhjet e ngushta te liderit narkodashes rilindas!

0

Ish komisari Dritan Zagani i cili eshte shpallur ne kerkim nhga policia shqiptare pas denoncimeve qe i berei lidhjes se grupit te Habilajve me ish ministrin e brendshem Sajmir Tahiri, me ane te nje statusi ne fb denoncon te gjithe ata punonjes te larte te administrates te lidhur ne nje fare menyre me persona jo shume te paste

Ja statusi i Zaganit:

Ne Itali-Engjell Agaçi avokat i shume trafikanteve shqipetare te denuar per trafik narkotikesh, ne shqiperi funksionar i larte i shtetit(flitet edhe si krahu majte i KM,se i djathte eshte Fugsi voges).

-Ne Shqiperi nje drejtues rilindas(E.Bushi) me detyre ne nje pike strategjike si aeroporti, na del.se paska qene avokat i trafikantit Riformato dhe avionit te tije qe perdorej per trafik droge.

Tani me thoni ju o njerez, pse gjithmone ku ka droge dhe trafik ka gjithmone nje rilindas te madh qe eshte avokat i djallit…pse te gjithe keta avokate te djallit jane lidhjet e ngushta te liderit narkodashes rilindas!?!?!?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.