Standard.al

Plas në rrjete sociale, Fejzullahu kundër Olti Currit për komentin racist: Përpiqu të…

0

Ermal Fejzullahu ka qenë sot temë diskutimi në internet për shkak të një komenti racist që ka bërë në një fotografi të postuar nga Faton Shoshi.

Këngëtari ka shkruar një batutë për personin me ngjyrë që shihet me Shoshin: “Thuj let kesh pak se s’po dihet çka është!”

E ky koment, përveç fansave i ka rënën në sy edhe opinionistit shqiptar, Olti Currit.

Olti menjëherë ka reaguar duke e shpërndarë foton dhe komentin e Ermalit në rrjetet sociale, ndërsa e ka cekur se Ermali është më pak i duhuri për të bërë batuta raciste.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.