Standard.al

‘I ke dhëmbët si qen’, Arbana Osmani i kthehet ndjekëses: Më vjen keq…..

0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku numëron dhe një numër të madh ndjekësish.

Ajo publikon foto nga përditshmëria e saj të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit.

Por si çdo personazh televiz dhe Arbana ka marrë një koment negativ në foton e publikuar.

Një ndjekëse e ka ofenduar duke i shkruar: “Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen se di domethënë”.

Por moderatorja nuk ja ka kursyer përgjigjen duke e publikuar mesazhin dhe foton e profilit të ndjekëses e duke ja bërë të qartë se do vazhdojë të buzëqeshë.

“Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq”, shkruan Arbana.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.