Standard.al

Dylgjeri denoncon skandalin e policisë: Një vend i NATOS, i lidh me pranga në krevatin spitalor të ndaluarit për asistencë mjeksore…

0

Në rrjetin social facebook, Ylli Dylgjeri ka denoncuar sjelljen brutale të policisë ndaj protestuesve të opozitës. Protesta e opozitës u shoqërua me tension dhe përplasje, menjëherë pas mbylljes së saj nga lideri i PD-së Lulzim Basha, policia nisi aksionin për të arrestuar protestues.

Në foton e postuar shihet një prej tyre i lidhur në pranga, ndërkohë që është në spital për shkak se ka mbetur i plagosur gjatë protestës.

Statusi nga Ylli Dylgjeri:

Ky është Skandal!
Në vitin 2019, një vend i NATOS, i lidh me pranga në krevatin spitalor të ndaluarit për asistencë mjeksore.

Fotografia e Ylli Dylgjeri

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.