Standard.al

Adelina Tahiri suprizon me çertifikatën e testit të intiligjencës

0

Nëse inteligjinca e juaj është mbi 140 ateherë ju jeni një gjeni.

Dhe në këtë grup futet dhe këngëtarja Adelina Tahiri.

Këtë e bëri vetë të ditur këngëtarja me anë të një postimi në Instastory duke postuar foton e çertifikatës së testit të inteligjences.

“Provoni edhe ju. Kontrolloni inteligjencën. Ju garantoj, nuk ka njohje këtu”,-shkruan ajo duke i paraprirë komenteve negative nga ndjekësit.

Për të gjithë ata që nuk e kanë bërë ende këtë test, online ka disa mundësi për ta provuar.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.