Standard.al

Sulm me armë zjarri në një klub nate, një i vdekur tre të plagosur…

0

Mediat e huaja shkruajnë se persona ende të identifikuar qëlluan nga një automjet drejt turmës së njerëzve që ishin mbledhur jashtë derës së klubit.

Një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjera janë plagosur si pasojë e një breshërie plumbash që ndodhi jashtë ambjentit të një klubi nate, në Australi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.