Standard.al

“Nuk jam në lidhje se më kanë “vdekur” ndjenjat”, Tayna vjen me rrëfim ndryshe…

0

E ftuar për herë të parë në Top Channel në “E Diell”, reperja kosovare foli për gjithçka në jetën e saj, sukseset në muzikë dhe për lidhjet e dashurisë.

Që prej qershorit të vitit të kaluar, kohë kur publikoi hitin e saj të famshëm në bashkëpunim me reperin, Don Phenom “Columbiana”, Tayna u shndërrua në reperen më të kërkuar jo vetëm në koncerte, por edhe në intervista.

Ajo pranoi se është ende nuk është në një lidhje: “Nuk jam në lidhje se më kanë “vdekur” ndjenjat”, duke e cituar një pjesë nga kënga e saj.

Ajo është ende e re në muzikë, por ka një përgjigje shumë të mirë në këto raste. “Për lekët dhe për vitet nuk pyeten njerëzit”, – iu drejtua ajo Ervin Kurtit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.