Standard.al

Ironia/ Dylgjeri: Kombinati përmbytet, Rilindja shet propagandë urinimi…

0

Në javën që po lëmë pas, moti në vendin tonë nuk ka qenë i qëndrueshëm. Kjo është shoqëruar me reshje shiu duke sjellë përmbytje rrugësh në Tiranë dhe në disa qytete të tjera të vendit. Reshjet nuk e kanë kursyer as këtë të diel kryeqytetin, ndërsa disa rrugë janë pushtuar nga uji.

Komenti në facebook nga Ylli Dylgjeri:

Përmbytje e madhe nga rreshjet në Kombinat!
Kombinati përmbytet, Rilindja shet propagandë urinimi…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.