Standard.al

VIDEO/ Maradona “çmendet” sërish, ja si feston golin e skuadrës së tij

0

Trajneri argjentinas, ka festuar si i çmendur golin e barazimit të skuadrës së tij Dorados ndaj San Luis.

Diego Maradona me festimin e tij të çmendur është bërë sërish “pre” e videove virale në rrjetet sociale.

Ishte Baez ai shënoi golin e dytë të skuadrës së vet dhe shkoi në pankinë duke përqafuar Maradonën dhe duke e puthur shumë herë.

Një festim i çmendur ky duke marrë parasysh, që nuk ishte një ndeshje kaq vendimtare për skuadrën e Dorados.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.