Standard.al

“Mos prisni t’ju tërheqin zvarrë”/ Qeveria njoftoi dje se do të prishen 94 mijë banesa, Paloka bën thirrjen e fortë…

0

Paloka iu drejtohet qytetarëve , do prisni t’ju vijnë tek dera e shtëpisë siç bënë tek Bregu i Lumit t’iu hedhin gaz ju dhe fëmijëve tuaj e t’u tërheqin zvarrë.

Nëkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar pas njoftimit të qeverisë se, 94 mijë banesa nuk do të legalizohen por do të prishen.

Statusi: 

Qeveria ka njoftuar dje zyrtarisht se 94 mije banesa nuk do te legalizohen por do te prishen !

DO PRISNI DERI SA T’JU VIJNE TEK DERA E SHTEPISE, SI BENE TEK BREGU I LUMIT, T’JU HEDHIN GAZ JU E FEMIJEVE TUAJ, T’JU TERHEQIN ZVARRE, T’JU THYEJNE KEMBE E DUAR E PASI T’JU MBYLLIN NEPER QELI, T’JU PRISHIN DHE SHTEPITE ??!!

Dy dite me pare Parlamenti i Hollandes kerkoi rikthimin e vizave per shqiptaret. Kjo kerkese do i paraqitet BE me qellim qe BE te anulloj vendimin per liberalizimin e vizave per shqiptaret !

DO PRISNI SA TE NA RIKTHEJNE VIZAT ?!

I HARRUAT RRADHET NEPER AMBASADA ?!

PO TE MBYTURIT NE DET E TE VRARET NEPER MALE ?!

Rama kerkon te riktheje Ferrin per shqiptaret!

PO NUK REAGUAM SOT, NESER DO TE JETE VONE

BASHKOHUNI NE PROTESTE TA LARGOJME TE KEQEN E TE KTHEHEMI NE RRUGEN QE NA TAKON

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.