Standard.al

Aktorja e famshme: U përdhunova 3 herë, fëmijën e abortova

0

50-vjeçarja thotë se fëmijën e ka abortuar për shkak se nuk donte ta ndante me përdhunuesin.

Aktorja e njohur hollivudiane Ashley Judd ka treguar një histori të trishtë të jetës së saj teksa ishte e ftuar në konferencën “Women in the ëorld Summit”.

Ajo ka rrëfyer se është përdhunuar tre herë, dhe se madje ka ngelur shtatzanë me një prej përdhunuesve.

“Unë jam mirënjohëse që e kam bërë në mënyrë të sigurt dhe të rregullt. Nuk do të mundja dot kurrë të ndaja fëmijën tim me një përdhunues, i cili mund të kërkonte të drejtat mbi fëmijën”– ka thënë aktorja e njohur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.