Standard.al

Për herë të parë bashkë në moderim. Zbulohet projekti i ri i Orinda Hutës dhe Turjan Hyskajt

0

Ditën e sotme moderatori i njohur Turjan Hyskaj dha lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij.

Ai së bashku me bashkëshorten e tij moderatoren e njohur Orinda Huta do të prezantojnë emisionin e famshëm.

Emisioni titullohet ‘Porta e fatit’ dhe do të transmetohet brenda emisionit ‘Familja’ dhe do t’u jap mundësi shqiptare të fitojnë deri në 10 milion lekë.

Në spotin e publikuar nga moderatori, Orinda dhe Turi shfaqen në një restorant duke pirë një gotë verë dhe duke folur për planet e reja që kanë thurur.

‘Jam i lumtur që do bëjmë të lumtur shumë familje shqiptare! Brenda programit “Familja” në bashkëpunim me Lotarinë Kombëtare kemi një super surprize!!!!Bileta “Porta e Fatit” ju jep mundësinë të fitoni çdo javë një makinë, një apartament ose 10 milionë lekë dhe plot çmime të tjera! Ka dhe një detaj të vogël… Në prezantim nuk do të jem vetëm!”, shkruan Turi në Instagram.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.