Standard.al

Publikohet VIDEO për herë të parë! Ja si u bojatis Veliaj nga dy…(pamjet u mbajtën të fshehta)

0

Të gjithëve u kujtohet 17 Marsi, dita kur u zhvilluan festimet “e shtyra” të Ditës së Verës nga ana e kryebashkiakut Erjon Veliaj.

Lajmi i ditës në fakt ishte akti i dy studentëve të cilët bojatisën kreun e Bashkisë së Tiranës.

Pamjet u mbajtën të fshehta ndërkohë që dy studentët u dhunuan në bodrumet e Bashkisë dhe skandali arriti kulmin kur policia nuk u pranonte denoncimin e tyre ndaj dhunuesve.

 

 

Po cfarë ndodhi më 17 Mars dhe si u bojatis Veliaj?

Ish – Kryeministri Berisha ka publikuar për herë të parë videon e kësaj ngjarje të bujshme.

Ja postimi i plotë i Berishës dhe VIDEO

Kjo video qe shfaqet per here te pare tregon hedhjen e bojes Lal Plehut para Bashkise. Sb

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.