Standard.al

Nuk e heq kurrë nga qafa, Arbana Osmani zbulon ç’kuptim ka numri 7 pranë gërmës ”J” të djalit…

0

Ajo është pa diskutim një nga moderatoret më të dashura dhe të njohura për publikun shqiptar, i cili e ka ndjekur që nga hapat e parë në radio e deri më sot. Dhe nëse themi emrin e Arbana Osmanit nuk mund të mos mendojmë për vajzën e shkathët, super energjike, por edhe të ndjeshme të ekranit, që dy vitet e fundit na emocionon me historitë që sjell në ‘’Dua të të bëj të lumtur”. Kohët e fundit moderatorja e njohur ka qenë vazhdimisht pjesë e shtypit rozë për shkak të divorcit me partnerin e saj, por edhe thashethemeve për një lidhje të mundshme brenda ambienteve të punës.

Deri më sot ajo nuk ka pranuar asgjë dhe ka vazhduar jetën sikur të mos ketë ndodhur asgjë, e sigurisht nuk u ka munguar as rrjeteve sociale.  Kohët e fundit ajo është bërë shumë aktive në Instagram, por vetëm sot ndjekësit e saj kanë vënë re një detaj në varësen e moderatores, të cilit nuk i kemi kushtuar rëndësi.

Bëhet fjalë për numrin 7 në varëse, të cilin e mban gjithmonë pranë inicialit ”J” që simbolizon Jonin, djalin e saj.  “Çfarë kuptimi ka ajo varësja me nr. 7? Apo është shkronja z?”, e pyet dikush në Instagram, ndërkohë që Arbana ia kthen: “Është datëlindja ime”, shkruan moderatorja duke shuar kështu dhe kuriozitetin për të gjithë ndjekësit e saj. Kujtojmë se Arbana ka lindur më 7 maj të 1983-it dhe sivjet do të mbushë 36 vjeç.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.