Standard.al

Kush e ndal Berishën?! Brenda 12 orësh 10 denoncime në rrjet!

0

Ish-kryeministri Sali Berisha mbetet “makina e parë” e fushatës denoncuese ne rradhet e opozites, aq sa ja tejkalon denoncimeve te marra se bashku te te gjithe opozitareve ne nje dite 24-oreshe. Keshu doktori permes faqes se tij ne rrjetin social “facebook” (tani gjendet edhe ne instagram), poston ne dite minimalja 7-10 denoncime, ku duhet theksuar se shumica e tyre kane rezultuar te verteta, ndonese shpeshehere kryeminsitri dhe socialistet mundohen te flasin me sarkazem dhe ironi per “qytetarin dixhital”.

Kujtojme se nga denoncimet e Berishes eshte bere e mundur zbulimi i disa skandaleve te medha ne vend sic eshte droga ( rastet e avioneve), perdhunimi ne Kavaje, dhe mijera raste te skandaleve qe ndodhin ne zyrat e shtetit.

 

Vetem diten e sotme ( e pa mbyllur ende) doktori ka postuar deri me tani ne rrjetin social 10 postime , ku 7 prej tyre jane denoncime me fakte ( foto, video e deshmi) .

 

Postimet e sotme te Berishes

 

 

@STANDARD.AL

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.