Standard.al

“Më ke një qokë borxh”, aktori i humorit “thumbon” Luana Vjollcën

0

Mirëse u riktheve imazhi i Top Channel…

Rezart Veleshnja është padyshim një nga aktorët më të preferuar të humorit.

Rolet e tij në ‘Portokalli’ pëlqehen shumë nga publiku.

Ai është dhe shumë aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi, Rezarti ka publikuar një foto me moderatoren e ‘Shiko kush luan’, Luana Vjollcën.

Aktori nuk ka nguruar as të shkraujë një mesazh special  plot humor për të.

‘Kur vjen Luana Vjollca, shkëlqen ‘Topi’. Mirëse u riktheve imazhi i Top Channel! Çfarë të them më shumë për ty! Tani më ke një qokë borxh’, shkruan Rezarti, të cilit Luana ja ka kthyer në komente: ‘Njësh je’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.