Standard.al

Kur vjen dita që të vë në lojë dhe Spiropali, tallja me opozitën e re: Më mirë engledisje me Rudinën se sa bojë me Bashën!

0

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali e ftuar në ‘Opën’, ka folur edhe për ‘opozitën e re’, ndërkohë që nuk kanë të sosur gafat, tani më e shohim se si përpiqet të bëjë si e ‘zgjuar’. Një tallje e hapur ndaj kësaj ‘opozite të re’.

Elisa Spiropali, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, deklaroi në emisionin Open me Eni Vasilin se debati me “opozitën e re” në Parlament është më i mirë se ai me opozitën e Lulzim Bashës.

Duke iu përgjigjur Henri Çilit, i cili deklaroi se opozita e vërtetë nuk është në Parlament, por jashtë tij, Spiropali tha se më mirë Murrizi sesa boja e Bashës.

“Më mirë engledisje me Murrizin dhe Rudina Hajdarin sesa me bojatisjen e Bashës”, deklaroi Spiropali

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.