Standard.al

Kryemadhi: Rama po e çon Shqipërinë për skrap, shtë një njeri pervers

0

Live emisioni– Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në një lidhje direkt me studion e emisionit “Të paekspozuarit” në “News 24”, u përgjigj në lidhje me fjalët e Ramës se “opozita do të shkojë për skrap”.

Kryemadhi tha se Rama po përdor fjalor pervers, ndërsa shtoi se ai po e çon Shqipërinë për skrap.

“Rama po shkatërron Shqipërinë, po çon për skrap vendin. Rama ku ka vënë dorë është si shenjtani që djeg gjithçka ku shkel. Rama përdor fjalor pervers dhe banal. Rama është një njeri pervers dhe këtë e dëshmojnë edhe miqtë e tij më të afërt. Ai mbush sheshet me administratën, ndërsa opozita ka pas vetes popullin”, tha Kryemadhi/ news24/ balkanweb.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.