Standard.al

Zjarret në Bulqizë dhe Mat. Proçedohen penalisht 3 persona…

0

Policia ka proceduar penalisht 3 persona për zjarret e ditëve të fundit në Bulqizë dhe Mat.

Bëhet e ditur se janë ndaluar shtetasit  S.T 17 vjec,  A.S 16 vjec dhe  H.Z 42 vjeç.

Dy të parat janë proceduar për zjarret e ndodhura Kongrazhd kurse në shtetasi H.Z për zjarrin në Fushë-Bulqizë

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.