Standard.al

Pritje të jashtëzakonshme Bashës në Durrës! Vargu i makinave mbushi autostradën…

0

Durrësi i ka dhuruar një pritje të jashtëzakonshme kreut të opozitës Lulzim Basha, i cili në orët e pasdites zhvilloi një takim entuziast me mbështetësit e opozitës dhe qytetarët durrsakë.

Karvani i makinave me flamujt e PD ka mbushur autostradën Tiranë – Durrës, duke të rikthyer edhe një herë në entuziasmin e fillim viteve 90.

E tillë ka qënë edhe pritja që iu bë kreut të opozitës Basha ditën e sotme.

Më poshtë keni një VIDEO pa koment të pritjes që iu rezervua liderit demokrat

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.