Standard.al

Nuk do ta besoni si stërvitet aktorja e famshme…

0

Njihet për linjat perfekte të trupit.

Stërvitjet janë pjesë e pandashme e aktores së famshme Hilary Swank. Vazhdimit nëpërmjet rrjeteve sociale ajo për admiruesit e saj sjell video dhe foto nga palestra.

Por, kësaj here ajo bën stërvitje pak më ndryshe, ku shihet në një sallë sporti, duke praktikuar disa ushtrime, që si duket po e ndihmojnë atë të relaksojë jo vetëm trupin por edhe trurin.

Ushtrimet që bën në shikim të parë duken të lehta, por në praktikë duan goxha përvojë që të arrihet deri tek këto levizje elastike.

Krahas videos në postim ajo shkruan se kjo metodë është aq  e fuqishme dhe e guximshme e po ashtu të merr edhe përqendrimin. Ka efekt të dyfishtë, ndaj dhe aktorja shton “fitnessi i së premtes për trurin dhe trupin tuaj”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.