Standard.al

Ministri i njohur ‘kapet mat’ me të dashurën

0

Matteo dhe Francesca janë parë më parë sëbashku në një restorant pranë Montecitorio-s. Mirëpo deri në këtë dalje të tyre publike, aludimet rreth një lidhjeje dashurie midis tyre ende nuk ishin konfirmuar.

Zëvendës kryeministri dhe njëherazi ministri i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini ka dalë hapur në publik së bashku me të dashurën e tij të re Francesca Verdini në promovimin e filmit “Dumbo” në kinemanë “Space” të Romës.

Vajza e ish-parlamentarit Denis Verdini kishte veshur një fund të zi të shkurtër, teksa flokët i kishte të lëshuara mbi shpatullat e saj. Të dy u fotografuan duke buzëqeshur, teksa mbërritën dorë për dore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.