Standard.al

Foto/ Shikimi ‘djallëzor’ i Gent Cakaj i këput zemrën grave shqiptare!

0

Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram.

Krahas fotos të shkrepur gjatë një konference për shtyp, ministri në detyrë ka shkruar shprehjen: ‘Ka gjithmonë kohë për të buzëqeshur.’

Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj ka postuar një foto në Instagram. Krahas fotos nuk kanë munguar zemrat e komentuara nga vartësja e tij.

Fotoja nuk është lënë pa u komentuar dhe as pa u pëlqyer nga shumë persona mes të cilëve kanë spikatur dy.

Zëvëndës ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Artemisa Malo i ka komentuar disa emoji zemrash ndërsa këngëtari i njohur Ylli Limani i ka komentuar një emoji kurore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.