Standard.al

Aksidenti tragjik në Lezhë, humb jetën shefi në Burgun e Shën Kollit

0

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë, në afërsi të fshatit Spiten.

Nga informacionet paraprake, mësohet se dy makina janë përplasur më njëra-tjetrën dhe për pasojë Arjan Bejtja, shef i Regjimit të Brendshëm në burgun e  Shënkollit, ka ndërruar jetë.

Në aksident, janë plagosur dy të tjerë. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton rrethanat e ngjarjes së aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.