Standard.al

Ja çfarë i ndodh dy ditë më pas velinës që i zuri vëndin Kejvina Kthellës

0

Kejvina Kthella javën e kaluar i tregoi të gjithëve se ajo do të ndërpriste aventurën në emisionin “Xing me Ermalin”, për të vazhduar karierrën në një televizion italian.

Tashmë ne u prezantuam me velinën e re, që do ta zëvendësojë atë.

Ajo quhet Belinda Dragoti e cila nuk është e panjohur për publikun.

Ajo ka konkurruar në “Miss Universe” dhe është nominuar si një nga finalistet pretendente për kurorën e më të bukurës.

Por tashmë ajo është edhe më e famshme seç ishte.

Belinda kishte vetëm 7 mijë ndjekës në Instagram para se të dilte në emision ndërsa sot ajo ka mbi 27 mijë ndjekës që tregon se është pëlqyer shumë nga publiku.

20 mijë ndjekës për dy ditë nuk janë pak.

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.