Standard.al

Almeda Abazi thyen mitin e shtatzënisë befason me pamjen e re…

0

Modelja e njohur Almeda Abazi  ka zgjedhur që këtë periudhë të bukur të jetës së saj, ta ndaje edhe në rrjetet sociale me ndjekësit, të cilët e admirojnë modelen.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman  do të bëhen prindër të një djali.

Almeda ndan herë pas herë foto me barkun e rrombullakosur por kësaj herë ajo i ka habitur ndjekësit e saj.

Ajo shfaqet me flokët bjond të prera shkurt dhe me baluke duke thyer ‘rregullin’ e shtatzënisë dhe me siguri askush nuk e ka njohur Almedën.

Nuk e dimë nëse ka vendosur paruke apo janë flokët e saj të vërtetë, por ajo nuk duket aspak si Almeda që jemi mësuar të shohim gjithmonë.

ImageImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.