Standard.al

Kiara Tito zbulon ‘sekretin’ e saj : Hera e parë dhe e fundit që i shihni…

0

Ditën e sotme moderatorja e njohur Kiara Tito me anë të një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ka zbuluar një ‘sekret’ që askush nuk e dinte.

E shfaqur pa makiazh në fytyrën e moderatores dallohen qartë quka.

‘Hera e parë dhe me shumë (mundësi e fundit) që qukat e mia shfaqen në Instagram’shkruan prezantuesja e re nën foton ku shihet teksa konsumoj drekën e saj.

Moderatorja bukuroshe pritet që të kthehet sërish me sezonin e ri të emisionit të saj në tv Klan ‘ Doktor plastik’.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.