Standard.al

Ambasadori Norman hyn në takim me Bashën…

0

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman ka hyrë në një takim me kryetarin e opozitës, Lulzim Bashën në selinë e PD.

Takimi ka në fokus krizën politike në vend dhe rrugët e zgjidhjes së saj, në kushtet kur, opozita nuk afron asnjë kompromis përveç largimit të kryeministrit Edi Rama dhe zgjedhjeve të parakohshme në vend.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.