Standard.al

Luana nuk e paska gdhirë e vetme me të paska qënë dhe Krenar Çoçaj

0

Luana Vjollca ditën e sotme publikoi disa pamje ku tregoi se ajo e kishte gdhirë në studion muzikore, ku siç duket po përgatitet për suprizën e rradhës.

Moderatorja  ka publikuar disa foto nga studio, ndërsa ora shënonte 2:00, 3:00 apo dhe 5:00 e mëngjesit.

“U zbardh, natën e mirë 5:25”, ka shkruar ajo në njërën prej fotove.

Image

E sigurishtë tashmë që nuk është e angazhuar me televizionin, Luana është fokusuar në tregun muzikor dhe koncertet që ka mbajtur në trevat shqiptare dhe jashtë tyre.

Por Luana nuk ka qënë e vetme ajo ka qënë e shoqëruar nga i dashuri i saj Krenar Çoçaj me të cilin prej vitesh është i lidhur por moderatorja nuk e ka konfirmuar asnjëherë.

’Sekretin’ ja ka nxjerr producenti i saj Bini Diez pasi ka rishpërndarë fotografine e Krenarit bërë në studion e tij.

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.