Standard.al

Momenti intim i Tunës dhe i Patrisit në klip që u shpëtoi të gjithëve mund ta shihni këtu

0

Pas koncertit ku promovoi albumin e ri ‘Fortuna’ më në fund këngëtarja ka publikuar 7 këngët e saj të reja shoqëruar me videoklipe.

Albumi ishte kushtuar e gjitha dashurisë dhe u prit shumë mirë ku në pak orë mori mijëra klikime në Youtube.

Një nga këngët që u pëlqye më shumë ishte ‘Tani m’ke zemër; ku në klip ishte prezent dhe bashkëshoriti i Tunës,Patrisi teksa luante në një insturment muzikor.

Në një moment Tuna i është afruar Patristi dhe i ka dhuruar një puthje duke lënë të kuptohet se kënga i është dedikuar atij.

ImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.