Standard.al

Shau Encën, Uindi i bën diss Trejsit Sejdinit….

0

Prej disa ditësh është shkruajtur gjatë në media për sherrin virtual mes këngëtares Enca Haxhiu dhe Miss Albania Trejsi Sejdini.

Ky sherr nisi pas deklaratës së Trejsit e cila thoshte se Enca është tre herë sa ajo.

Pas kësaj reagoi Enca me anë të një vidoe në Instastary ku thoshte:

‘Trëndafilat janë të kuq, violetat janë blu, ti je një ku.rvë dhe ne të gjithë të urrejmë ty’.

Por Trejsi nuk e la me aq dhe ajo me anë të një video në Instastory me tekstin e një këngë rep u shpreh:

‘Ku.rvat po bëjnë diss?Këto kur.va ta ëndërrojnë. S’je në pozitë të jesh në avantazh’ këndonte Trejsi në video.

Mirëpo kësaj herë është futur në lojë dhe motra e këngëtares Enca, Uindi Haxhia.

Ajo ka publikuar në Youtube një diss Trejsit ku ndër të tjera këndon dhe një pjesë të këngës që Enca i dedikoi Trejsit në video.

’Po do famë ti, do me u kap ti bën si njësh ti sikur drifty edhe tu shpirti ta priftë prifti. Trëndafilat janë të kuq violetat janë blu ti jë një k.rvë dhe të gjithë të uurejnë ty.Dashuria zgjuarsia dhe standartet ti nuk mund ti blesh as me leke të natës’ këndon Uindi duke përdorur në diss dhe shprehjet e Trejsit.

ImageImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.