Standard.al

Ditën nxjerr nxënësit në festë/ Nuk përmbahet Paloka: Ja ç’bëri po atë natë plehra që “i dhimbset” Tirana…

0

Nënkryetrai i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar me një postim të shkurtër në faqen e tij në facebook ndaj sjelljes me dy standarte të kreut të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj

Paloka shkruan në positmin e tij se Veliaj, “ditën nxorri administratën dhe nxënësit e shkollave “për festë”, por vijon postimi i tij, ja ç’bëri po atë natë plehra që “i dhimbset” Tirana.

Postimi:

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.