Standard.al

Vasili, Ramës: Përgojove të shenjtin Abaz Aliu, por do kesh fatin e qenit në xhami… ngrodhjen

0

Nenkryetari i LSI-se Petrit Vasili, reagoi pak minta me pari mbi qendrimet e kryeministrit ne Berat, ku beri humor me te shenjtin e zones se Malit te Tomorrit, Abaz Aliu.  “Edi Rama,qe beri gjynjah te madh ne Berat sot dhe pergojoji edhe shenjtin Abaz Aliun,do kete fatin e qenit ne xhami,pra…. ngordhjen”, shlkruante Vasili ne FB.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.