Standard.al

Aksident i rëndë, humb jetën një person, 3 të tjerë të plagosur…

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Shkodër-Koplik.

Nga përplasja e ndodhur rreth orës 12:00 ka humbur jetën një person, e 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Ende nuk dihen arsyet e këtij aksidenti të rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.