Standard.al

‘Thumbon’ këngëtarja: Shqiptarët s’më lanë dot shtatzënë, e bëri “zezaku i madh”!

0

Zeshkania ka sjell në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Kaimana.

Linda Halimi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Këngëtarja shqiptare është bërë për herë të parë nënë e një fëmije, që është fryt i dashurisë me reperin amerikan Dawon Edwards.

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë prindër”, shkroi reperi që më mirë njihet si Big D.

Por më shumë thumbuese ndaj meshkujve shqiptarë ka qenë Linda në prononcimet e saj pas lindjes së vajzës.

“Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”. Ndjenja është fantastike”, ka thënë ajo.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.