Standard.al

Paloka në Kukës: 16 Marsi…Demokratët kuksianë të rëndësishëm në protestë!

0

I dërguari i PD, Edi Paloka në një prononcim për mediat u shpreh se pjesëmarrja e demokratëve kuksianë në protestë është e rëndësishme.

Partia Demokratike ka zhvilluar një takim me strukturat e degës në Kukës. Në qendër të diskutimeve ishin përgatitjet për protestën e 16 marsit dhe masat që do merren për një pjesëmarrje sa më të lartë.

Ai ndër të tjera shtoi se opozita që po përpiqet të krijohet, nuk është opozitë dhe se, sipas tij, parlamenti tashmë e ka humbur seriozitetin.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.