Standard.al

Forumi i 7 Global në Baku! Presidenti Meta së bashku me liderë të rajonit

0

Presidenti i Republikës do të marrë pjesë në Forumin e 7 Global të Bakusë.

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka postuar një fotografi në “Facebook”, ku është së bashku me liderë politikë të rajonit.

“Përpara nisjes së Forumit të 7 Global të Bakusë, së bashku me Presidentin e Malit të Zi🇲🇪, Gjukanoviç, kryeministrin e Bullgarisë🇧🇬, Borisov dhe Bashkë-Presidentin e Bosnjë-Hercegovinës🇧🇦, Xhaferoviç”, shkruan kreu i shtetit, Meta.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.