Standard.al

U kërkua të shtynin ditën e Verës! Reagimet, jo po të shtyjmë dhe ditëlindjet…

0

Nje debat ka lindur ne rrjetet sociali pasi Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka kërkuar qe festimet e ditës se verës të shtyhen me date 17 mars per shkak te kushteve te veshtira të motit.

Pas nje pyetsori që beri ne rrjetet sociale, Erion Veliaj vendosi që festimet e dites se veres ti shyje diten e diel, por ja cfare reagimesh patën qytetaret e Elbasanit kur u pyeten se edhe ato ta shtynin diten e veres per shkak te motit:

Lexoni komentet poshte fotos në faqen Info Elbasani ne Facebook

Perfundimisht….ky vend ka marre fund! Ti bejme festat, jo kur jane por kur ti doje partia….! Eh… partine mu ne ate vend ..!

Keta shtyjne dhe vitin e ri po te duan

Po te shtyjne rete pse daten. Ca spo behet.

Dita e veres nuk esht je ndeshje futbolli qe te shtyhet nga koha ne Elbasanasit ekemi festu edhe me stuhi

Jo po te shtyjme dhe ditelindjet ti festojme kur te jete kohe e mire

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.