Standard.al

Nejmar në prag të stuhisë, ‘dridhet’ nga hetimi i UEFA-s

0

Sulmuesi i PSG-së, që është i ndalur në infermieri për një dëmtim të pësuar në fund të muajit janar në këmbën e djathtë, tashmë rrezikon një skualifikim me rinisjen e aktivitetit në kupat e Europës në sezonin e ri.

Nejmar është në prag të stuhisë, stuhi të cilën pritet ta shkaktojë UEFA, që ka hapur një hetim disiplinor për kritikat e forta që braziliani ka bërë për gjyqtarin pas eliminimit të PSG-së në 1/8-at e Ligës së Kampioneve. “”është një turp – pat shpëthyer braziliani në rrjetet sociale pas ndeshjes -. Pale, vendosin dhe katër vetë që nuk marrin vesh nga futbolli për të parë një aksion në reply, po ikni e p…”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.