Standard.al

E rëndë në Shkodër, vdes gruaja, rëndë nusja shtatzënë. Emri

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër. Janë përplasur nga një makinë vjehrra me nusen në qytetin verior. Mësohët nga burime policore se gruaja e moshuar ka hmbur jetën nga ky aksident fatal. Ajo është 58 vjeçarja Hasije Bajrakurti. Vajza E.B është 22 vjeçe, është shtatëzënë  dhe është në gjendje të rëndë në spital. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Shkodër –Koplik. Policia po heton shkakun e këtij aksidenti tragjik.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.