Standard.al

Sërish C.Ronaldo dhe Juventusi gati drejt përmbysjes

0

Juventus po fiton 2-0 në shtëpi kundër Atletico Madrid.

Heroi i ndeshjes është Cristiano Ronaldo, i cili ka përdorur përsëri kokën ë tij për të shënuar golin e dytë personal dhe të dytin e Juves. Portieri Oblak ka arritur ta presë topin, por pasi kishte kaluar vijën fatale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.