Standard.al

Ish-banori i “Big Brother” shpërthen ndaj Arbanës: “Mashtruese, hajdute”

0

Armiqësitë e vjetra duket se vazhdojnë. Përkundër viteve që kanë kaluar, Klodit të ‘Big Brother 3’ nuk i ka dalë akoma inati me Arbana Osmanin, prezantuesen historike të reality-sho më të ndjekur në vend.

Klodi ka lënë një koment në faqen e Top Channel duke e konsideruar Arbanën ‘mashtruese dhe hajdute’.

 

53796624_2218531151746315_2512422818663104512_n

 

Nuk dihet saktë nga buron kjo intolerancë për prezantuesen teksa kujtojmë se në vitin 2012 Arbana kishte deklaruar se Klodi është përsoni më antipatik për të ndër edicionet e Big-ut.

Nuk kishte munguar një koment therrës as nga ish-konkurenti i cili u bë i njohur për faktin se për të parën herë në ekran, pranoi orientimin e tij homoseksual.

klodian-cela-001b-arbana

‘Kjo vajzë [Arbana] është mësuar t’i shfyrtëzojë njerëzit. Erdhi, më kërkoi sapo dola nga Bigu në Top Albania Radio dhe për tre muaj nuk më pagoi’ – pati deklaruar Çelaj, shkruan Prive.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.