Standard.al

‘Rama e qan propagandën’, ironizon Basha: Ai e ka qef atë. Po vijoj kështu, ky vend ka marrë fund!

0

Beteja që kemi nisë është veprim i paprecedent, por tani ka ardhur momenti, shprehet Basha.

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka komentuar vallëzimin e kryeministrit Edi Rama sot në “Ditën e Gruas” në Fier.

Shefi i qeverisë duke uruar sot festën e gruas, i ftoi këto të fundit në një vallëzim në qytetin e Fierit dhe ky veprim u përhap me shpejtësi në rrjet, ku komentet ishin të shumta. Sipas tij, kjo ishte një propagandë e radhës e Ramës duke pohuar se po vijojë kështu, Shqipëria ka marrë fund.

“Tani i pashë. Nuk është më ngjallin ndjenjë. Ajo është puro propagandë. Kjo është një propagandë që nuk funksionon. Rama e qan propagandën. Ai e ka qef atë.  Po vijoj kështu, ky vend ka marrë fund. Do të ndryshojmë vendin dhe për ta bërë këtë duhet ta nisim më një ndryshim thelbësor”, tha Basha në “Zonë e Lirë”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.