Standard.al

Foto/Gazetari ‘injoron’ Ramën: I trajtoi si objekte haremi…Kryeministri grek Tsipras, nuk i ndan as të majtë e as të djathtë!

0

“Kryeministri grek Tsipras mes grave shqiptare me rastin e 8 marsit 2019, nuk i ndan as të majtë e as të djathte”, shkruan Zinxhiria duke ironizuar njëkohësisht edhe shfaqjen e turpshëm që dha ditën e sotme kryeministri i Shqipërisë, i rrethuar me gra të Rilindjes të cilat i trajtoi si objekte haremi duke i detyruar të kërcenin dhe ju thënë; hopa hopa, më shkatërruat fare!

Gazetari Shpëtim Zinxhiria që punon dhe jeton prej shumë vitesh në Athinë, nëpërmjet një statusi në faqen e tij në Facebook, shkruan se në ditën e grave, 8 Mars 2019, kryeministri grek Aleksis Tsipras ka takuar dhe uruar edhe disa gra shqiptare. Postimi është shoqëruar edhe me një foto.

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.