Standard.al

Denocimi/ Kam videot… do t’i bëj publike! Eskorta e Ramës i rrezikon jetën familjes në Shkozet!

0

Ish kryemininistri Sali Berisha publikon denoncimin që ka mbërritur në adresën e tij në rrjetin social facebook.

“I kam videot e plota të eskortës që deshi të më copëtonte. Do ti publikoj tek “Stop” ta shikojnë kush është ky gangster i droguar”, shkruan denoncuesi.

Postimi i Berishës:

Eskorta e Ramës sillet si gangstere ndaj qytetarit dhe për pak sa nuk u mori jetën atij dhe familjës se tij!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Mrm dr Berisha
Unj jam nje qytetar me nenshtetsi angleze,dhe desha te ndaja me ju nje skandal qe me ndodhi sot ne shkozet te durresi nga eskorta e gangsterit edvin rama,desh na beri copash eskorta sepse nuk kisha mundesi ti hapja rrugen,per ket arsye eskorta desh me beri copash bashk me familjen,me vetdije te plot,sikur nuk mjaftoi kjo me nxorren dhe 4 makina policie dhe 20 polic ne mes autostrades dhe me bllokuan per 2 ore pa asnje shkelje te ligjit.
E kam videot e plota te eskortes qe deshi te me coptonte dhe disponoj videot per ket ngjarje. Do ti publikoj tek stopi ta shikojn kush eshte ky gangste i droguar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.